شرکت آساکاو

جستجو کردن

برگزاری دوره HSE

وَمَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا

و هرکس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است.

(سوره مائده آیه 32)

دوره آموزشی HSE پیمانکاران با هدف ارتقای ایمنی مهندسین شرکت مهندسی آساکو و انطباق فرآیند اجراء با الزامات قانونی بهداشت محیط کار، ایمنی، زیست محیطی و پدافند غیر عامل در سالن اجتماعات شرکت مهندسی آساکو برگزارگردید.

دوره عمومی ایمنی و بهداشت کار با حضور سرکار خانم مهندس رحمتی کارشناس رسمی و بازرس اداره کار استان اصفهان برگزار شد، هدف از برگزاری دوره HSE ایمنی عمومی پیمانکاران، آشنایی مهندسین و عوامل پیمانکار با مخاطرات، شرایط کار و خطرات مرتبط در کارگاه های ساختمانی است.

از آنجاییکه نیروی کار باید با خطرات مرتبط با کار تخصصی شرکت آشنایی کافی داشته باشد، در این دوره مباحث عمومی همانند ایمنی، بهداشت فردی و محیطی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و محیط زیست توسط کارشناس مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مبتنی بر اینکه رعایت فرهنگ HSE یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه‌های ساختمانی است، کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد از این رو شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست  از حوادث پیشگیری کنند.